Tantei wa Mou, Shindeiru. 7. Bölüm

BD Sub Yüklendiği Tarih Ağustos 15, 2021 · ? views · Paylaşan Gudako · seriler Tantei wa Mou, Shindeiru.
Genişlet
Karart

Tantei wa Mou, Shindeiru. 7. Bölüm İndir, Tantei wa Mou, Shindeiru. 7. Bölüm İzle, beğenir ve paylaşırsanız çok mutlu oluruz. Tantei wa Mou, Shindeiru. animesi Tempest Fansub içinde düzenli olarak yenilenmektedir. Diğer yenilikleri de takip etmeyi unutmayın.

Çeviren ve Düzenleyen: Glassy / Encoder: Hyper

Tantei wa Mou, Shindeiru.

The Detective Is Already Dead, La detective está muerta., Tanmoshi, 探偵はもう、死んでいる。
Puan 7.14
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 25 dakika Yayınlandığı Sezon: Platform: BD Bölümler: 12 Fansub: Tempest
Kimizuka Kimihiko adeta bir kriz mıknatısıdır. Suç mahallinde yakalanmaktan tutun da, uyuşturucu anlaşmalarına istemeden şahit olmasına kadar türlü türlü bela başından geçmiştir. Bu nedenle, oldukça sıradan geçen yolculuğunun aniden bir dedektife ihtiyaç duymasını gerektirecek acil durumlara girmesi hiç şaşırtıcı değildir. rnNe yazık ki, beladan kaçınma girişimi, Siesta kod adlı ve gümüş saçlı güzel bir kız tarafından engellenir. Siesta kendisini bir dedektif olarak tanıtır ve Kimizuka’ya hiç sormadan asistanı olarak bir davanın içine sürükler. Onun en çılgın hayallerinin bile ötesinde olan dava, dünya çapında bir maceraya dönüşür. Hayatlarını tehlikeye atan ikili, suç örgütlerini devirerek, felaketleri önleyerek binlerce kişinin hayatını kurtarır. Ancak destansı maceraları üç yıl sonra Siesta’nın zamansız ölümüyle sona erer. Tüm bu olayların ardından sıradan bir lise hayatı yaşamaya karar veren Kimizuka, kaderinden kaçamayacaktır. Siesta ile esrarengiz bir benzerliğe sahip bir kız çıkagelerek huzurlu günlerini tekrar kargaşaya sürükler.

Bağlantılı Bölümler

Tantei wa Mou, Shindeiru. 6. Bölüm

Paylaşan: Gudako Eklendiği Tarih: 1 sene önce

Tantei wa Mou, Shindeiru. 8. Bölüm

Paylaşan: JustaHyper Eklendiği Tarih: 1 sene önce

Yorum Yap