Vanitas no Karte 12. Bölüm Final

TV Sub Yüklendiği Tarih Eylül 18, 2021 · ? views · Paylaşan Gudako · seriler Vanitas no Karte
Genişlet
Karart

Vanitas no Karte 12. Bölüm Final İndir, Vanitas no Karte 12. Bölüm Final İzle, beğenir ve paylaşırsanız çok mutlu oluruz. Vanitas no Karte animesi Tempest Fansub içinde düzenli olarak yenilenmektedir. Diğer yenilikleri de takip etmeyi unutmayın.

Çevirmen: Voriessco / Düzenleme: Yuu / Encoder: Gudako

Vanitas no Karte

ヴァニタスの手記
Puan 7.90
Durum: Tamamlanmış Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 23 min. per ep. Yayınlandığı Sezon: Platform: TV Bölümler: 12 Fansub: Tempest

Bir zamanlar kendi türünün bile nefret ettiği Vanitas adında bir vampir yaşardı. Mavi bir dolunay altında doğmuş ve kıpkırmızı bir gecede yükseldi. Korkulan ve yalnız biri olarak bir gün tüm vampirlerden intikam almak için "Vanitas'ın Kitabı" isimli büyü kitabını yazdı. rn Vanitas no Carte 19. yüzyıl Paris'inde tek hedefi Vanitas'ın Kitabı olan Noe isimli genç yolcunun hikayesi ile başlıyor. Beklenmedik bir vapir saldırısı bu konuda uzmanlaşmış ve sürpriz bir şekilde insan olan esrarengiz doktor Vanitas ile karşılaşmasına sebep olur. Hem efsanedeki ismi hem de büyü kitabını miras alan gizemli doktor, kitabı hastalarını iyileştirmek için kullanmaktadır. Fakat bu kibar tavrının ardında çok da tekin olmayan bir şeyler vardır.

Bağlantılı Bölümler

Vanitas no Karte 11. Bölüm

Paylaşan: Gudako Eklendiği Tarih: 10 ay önce

Yorum Yap