Karanlık? Switch Mode
Komi-san wa Komyushou Desu.
Bookmark
87 Kullanıcı Bu Seriyi Takip Ediyor.
8.2
Seri Durumu: Güncel
Tür: Manga
Yayın Tarihi: 2016
Yazar: ODA Tomohito
İllüstratör: ODA Tomohito
Yayınlayan: Shuukan Shounen Sunday (Shogakukan)
Okunma ?

Komi-san wa Komyushou Desu.

Comi san ha Comyusho desu, Komi - Nữ thần sợ giao tiếp, Komi Can't Communicate, Komi cherche ses mots, Komi Konuşmaktan Korkuyor, Komi não consegue se comunicar, Komi Sulit Berkomunikasi, Komi Tidak Boleh Berkomunikasi, Komi-san Has a Communication Disorder, Komi-san Kommunikációs Zavarral Küzd, Komi-san nemůže komunikovat, Komi-san nie móc komunikuje, Komi-san nie móc porozumiewa, Komi-san no puede comunicarse, Komi-san wa Komyushou Desu, Komi-san wa, Communication Shougai desu., Komi-san wa, Comyushou desu., Komi-san wa, Komyushou desu., Miss Komi Is Bad at Communication, Senhora Komi não consegue se comunicar, Senhorita Komi não consegue se comunicar, Коми-сан ва, комюсё: дэсу, Коми-сан харилцаж чаддаггүй, У Коми-сан проблемы с общением, У Комі-сан проблеми зі спілкуванням, كومي سان لا يمكنها التواصل, كومي لا تستطيع التواصل, كومي لاتستطيع التواصل, کومی نمیتواند صحبت کند, कोमी सञ्चार गर्न सक्दैन।, โฉมงามพูดไม่เก่งกับผองเพื่อนไม่เต็มเต็ง, 古見さんは、コミュ症です。, 古見同學是溝通魯蛇。, 古見同學有交流障礙症, 古見同學有社交障礙, 古见同学有交流障碍症, 코미 양은 커뮤증입니다, 코미 양은, 커뮤증이에요

"Komi-san wa Komyushou Desu." Adlı Serinin Özeti;

Komi-san bütün okulun uzaktan hayranlık duyduğu, inanılmaz güzel bir liseli kızdır. Kimse yanına bile yaklaşmaya cüret etmez fakat bütün hayranlık uyandıran davranışlarının arkasında aslında bir sorun da yatmaktadır ve bunu bilen tek kişi Tadano Hitohito adlı bir liseli gençtir. Komi-san rahatsız olduğu meseleden kurtulmak ve 100 arkadaş edinmek gibi bir hayale sahiptir! Tadano ise şimdilik yardımcı olabilecek tek kişi gibi görünmektedir…

Liseli bir Madonna olan Komi, soğuk ve sınıf arkadaşlarından üstün görünmektedir. Ancak gerçekte onun bu tavrı başkalarıyla iletişim kuramamasından kaynaklanmaktadır. Komi’nin sınıf arkadaşı Tadano, durumları okumakta iyidir ve kısa sürede Komi’nin bir iletişim bozukluğu olduğunu fark eder. Hikaye, Tadano’nun Komi’nin yüzlerce arkadaş edinmesi için kendine güvenmesine yardımcı olduğu tipik lise maceralarını kapsıyor!

“Komi San Wa Komyushou Desu” mangası, Tomohito Oda tarafından yazılan ve çizilen bir romantik komedi mangasıdır. Hikaye, Shouko Komi adında son derece güzel ve popüler bir lise öğrencisi etrafında döner. Ancak, Komi’nin bir sorunu vardır: Sosyal anksiyete bozukluğu. Bu nedenle, iletişim kurmakta büyük zorluklar yaşamaktadır ve etrafındaki insanlarla doğru şekilde iletişim kuramaz.

Komi’nin zorluklarına odaklanan hikayede, Tadano Hitohito adında bir karakter ortaya çıkar. Tadano, sıradan bir öğrencidir ve Komi’nin durumunu fark eder. Tadano, Komi’ye destek olmak ve onunla iletişim kurmasına yardımcı olmak için elinden geleni yapmaya karar verir.

Bu noktada, komik ve sevimli olaylar başlar. Tadano, Komi’ye güvence verir ve onunla arkadaş olur. Komi, Tadano’ya olan minnettarlığını göstermek için çeşitli yollar bulur ve onunla daha yakın bir ilişki kurmaya çalışır. Ancak, Komi’nin kendine has garip ve şirin davranışları, hikayeye birçok komik an ekler.

Hikaye ilerledikçe, Komi’nin çevresindeki diğer ilginç ve renkli karakterler de ortaya çıkar. Komi ve Tadano’nun çevresindeki bu karakterlerle yaşadıkları olaylar, romantik ve komik anlarla dolu bir atmosfer yaratır.

Manga, Komi’nin sosyal anksiyeteyle mücadelesini, kendini ifade etme arzusunu ve gerçek arkadaşlıklar kurma yolundaki çabalarını anlatır. Komi’nin iç dünyası ve duyguları, okuyuculara empati kurma fırsatı sunar ve onların kendi deneyimlerine yansıtabilir.

“Komi San Wa Komyushou Desu” mangası, eğlenceli karakterleri, tatlı romantizmi ve güçlü dostluk temasıyla tanınır. Okuyucuları hem güldürürken hem de duygusal olarak etkiler. Uzun soluklu bir seri olup, Komi’nin kendini aşma yolculuğunu ve sosyal engelleri aşma çabalarını takip eder.

Serinin NoxSubs tarafından yapılan bölümleri AnimeWho? tarafından satın alınmıştır, kendileri bölümleri sitede tutmamıza izin vermiştir. AnimeWho? sitesine ziyaret etmek isterseniz: https://animewho.com

Yorumlar

anime izle