Karanlık? Switch Mode
Namae no nai Kaibutsu: Kumo to Shoujo to Ryouki Satsujin
Bookmark
31 Kullanıcı Bu Seriyi Takip Ediyor.
7.1
Seri Durumu: Bırakılmış
Tür: Manga
Yayın Tarihi: 2018
Yazar: KUROKI Kyouya
İllüstratör: BANJOU Azusa, Nezuki Kou
Yayınlayan: Kono Manga ga sugoi! (Takarajima)Line Manga (LINE Corporation)
Okunma ?

Namae no nai Kaibutsu: Kumo to Shoujo to Ryouki Satsujin

Quái vật không tên, The Nameless Monster-The Spider, the Girl, and the Grotesque Murders, Безымянный монстр, 名前のない怪物 蜘蛛と少女と猟奇殺人, 没有名字的怪物, 이름없는 괴물

"Namae no nai Kaibutsu: Kumo to Shoujo to Ryouki Satsujin" Adlı Serinin Özeti;

Gece yarısı. Odamdan yankılanan bir sesle uyandım, korkutucu bir çift bacakla karşılaştım. O andan beri, sanki sadece kendini göstermek istiyormuş gibi, kimsenin onu görmesine izin vermeden odamda kalmaya devam etti. Bir yandan da ağlarıyla etrafı sarıyor, yavaş yavaş hayatımı ele geçiriyordu ve en sonundaysa önümde belirivermişti. Ne karşı koyabiliyordum ne de direnebiliyordum. Bu, son derece müthiş “isimsiz canavar”ın gerçek formuydu. Bana doğru ellerini uzattığında ümitsizce karşı koymalarım fayda etmiyordu. Onu şüpheci sevgilimden ve arkadaşlarımdan saklamaya çalışmak tuhaf hayatımızın perdelerini araladı. Yavaş yavaş, insani duyularımı normal hayatımın başıma yıkılmasıyla yitirmeye başlıyordum. Beni bir şeyin beklediğinin farkına vardığım zaman, önemli bir kararın eşiğindeydim.
O sırada canavar ilk defa karşımda dikildiği zaman, halk bir dizi acayip cinayetlerle boğuşmaktaydı. İşte o zaman hoş ama bir o kadar da ürkütücü olan oda arkadaşımın bu olayla bağlantısının olup olmadığını merak etmeye başlamıştım.

Yorumlar

anime izle