Karanlık? Switch Mode
Game of Familia: Kazoku Senki
Bookmark
11 Kullanıcı Bu Seriyi Takip Ediyor.
7.1
Seri Durumu: Bırakılmış
Tür: Manga
Yayın Tarihi: 2018
Yazar: YAMAGUCHI Mikoto
İllüstratör: D.P
Yayınlayan: Dragon Age (Fujimi Shobo)
Okunma ?

Game of Familia: Kazoku Senki

Game obu Familia - Family Senki, Game of Familia - A Family's War Chronicles, Game of Familia - Family Senki, Game of Familia - Family War Chronicles, Game of Familia -Family Senki-, Game of Familia -家族戰記-, Игра семьи Обу - Семейная история войны., Семья в другом мире, ゲーム オブ ファミリア  ―家族戦記―, 게임 오브 패밀리어 -가족전기-

"Game of Familia: Kazoku Senki" Adlı Serinin Özeti;

Hikayenin ana karakteri, üvey annesi ve iki üvey kardeşiyle(annesinin kardeşleri) birlikte “Ölü Curcuna” denilen ve sadece kutsal gümüşle öldürebilen dünyayı kasıp kavuran hortlaklarla savaşması için başka bir dünyaya çağrılır.

Ölü Curcunayı öldürmek içinse kutsal kılıcı kullanan kılıç ustası, toprağın gücünü kullanarak koruyan muhafız, suyun gücünü kullanarak iyileştiren ak büyücü ve ateşin gücünü kullanarak yok eden kara büyücüden olan dört kişilik adına familia denilen bir grup oluşturulmalıdır. Muhafız, ak büyücü ve kara büyücü, curcunayı öldürebilen kılıç ustasını desteklemek için vardır.

Fakat büyü gücü kullanabilmek için bir parçanı feda ederek ruhlarla anlaşma yapmak zorundasındır. Ve yapılan fedakarlık ne kadar büyük olursa bahşedilen güç de o kadar büyük olmaktadır. Yapmaları gereken bir seçim vardır… Vücudundan bir parçayı feda edecek üç kişi kim, kılıcı taşıyacak kişi kim olacaktır?

Yorumlar

anime izle