Dark? Switch Mode
Chainsaw Man
Bookmark
375 Kullanıcı Bu Seriyi Takip Ediyor.
8.3
Seri Durumu: Güncel
Tür: Manga
Yayın Tarihi: 2018
Yazar: FUJIMOTO Tatsuki
İllüstratör: FUJIMOTO Tatsuki
Yayınlayan: Shuukan Shounen Jump (Shueisha - Chaps 1-97)Shounen Jump + (Shueisha - Chaps 98-)
Views ?

Chainsaw Man

Chainsaw Man 2, Chainsawman, Chensoo Man, CSM, Testere Adam, Человек-бензопила, رجل المنشار, مرد اره ای, चेन्सो म्यान, មនុស្សរណា, チェンソーマン, チェンソーマン 第二部, 电锯人, 鏈鋸人, 電鋸人, 체인소 맨, 체인쏘맨

"Chainsaw Man" Adlı Serinin Özeti;

Denji’nin babası ölünce büyük bir borç üstüne kalır ve bunu ödeyebilmesinin hiçbir yolu yoktur. Ancak kurtardığı Pochita isimli iblis köpek sayesinde iblis avcılığı yaparak borcunu azar azar kapatır. Pochita’nın testere güçleri iblislere karşı işe yarıyordur. Denji öldüğünde Pochita kendini feda edip onu diriltir. Fakat Denji artık eskisi gibi insan değildir. O artık Testere Adam!

Denji, bir testere iblisi olan Pochita ile tanışır ve onun hayatını kurtarır, böylece ikisi arkadaş olur ve para kazanmak için iblis avı işlerine başlar. İşlerinden birinde, Zombi İblisi tarafından manipüle edilen bir çalışan onları kandırır ve öldürür. Denji’yi kurtarmak için Pochita, onun kalbi olur ve Denji Testere İblisi’ne dönüşür, Zombi İblisi ve zombilerini kıyıp geçer. Kamu Güvenliği İblis Avcılarından Makima olay yerine gelir ve Denji’nin eşsizliğini fark ederek onu ekibine alır. Tokyo’ya geldiğinde, Denji Aki Hayakawa ile birlikte çalışmaya başlar, başlangıçta Denji’yi bırakmaya çalışır, ancak başarısız olur ve sonunda onunla birlikte yaşamaya başlar. Daha sonra ekiplerine başka bir üye olan Power adında bir şeytan tanıtılır ve kız olduğunu görünce Denji onunla çalışmak için heyecanlanır. Böylece Chainsaw Man hikayesi başlar…

“Chainsaw Man” mangası, baş karakter Denji’nin hikayesini anlatır. Denji, yalnız ve umutsuz bir hayat sürerken, bir gün Chainsaw İblisi Pochita ile tanışır ve onun hayatını kurtarır. İkisi arkadaş olur ve para kazanmak için iblis avcılığı yapmaya başlarlar. Bir iş sırasında Zombi İblisi tarafından kandırılan bir çalışan tarafından öldürülürler. Denji’yi kurtarmak için Pochita, onun kalbi olur ve Denji Chainsaw İblisi’ne dönüşerek Zombi İblisi ve onun zombilerini öldürür.
Kamu Güvenliği İblis Avcılarından biri olan Makima, olay yerine gelir ve Denji’nin benzersizliğini fark eder. Onu ekibine alır ve Tokyo’ya gelirler. Denji, başlangıçta onu istifaya zorlamaya çalışan Aki Hayakawa ile çalışmaya başlar, ancak başarısız olur ve sonunda onunla birlikte yaşamaya başlar. Daha sonra Power adında bir iblis daha ekibe katılır ve Denji’nin bir kız olduğunu gördüğünde onunla çalışmaktan heyecanlanır.
Denji’nin Makima’ya karşı duyduğu aşk ve iblis avcısı olarak hayatta kalma mücadelesi, hikayenin temel noktalarından biridir. İblislerle olan mücadelelerinde Denji, güçlerini ve Chainsaw İblisi dönüşümünü kullanarak kendini kanıtlamaya çalışır. Ancak geçmişi ve kimliği hakkındaki sırlar, Denji’nin hayatında dönüm noktaları yaratır ve onu daha derin bir yolculuğa sürükler.

Animeyi izlemek isterseniz

İlk 97 bölüm RENKLİDİR.


Bölümler;

Yorumlar

anime izle