Karanlık?
Jujutsu Kaisen
Bookmark
Bu 161 kadar kişi takip ediyor.
7.8
Statü Güncel
Tip Manga
Yayınlandı 2018
Yapımcı AKUTAMI Gege
Çizer AKUTAMI Gege
Serileştirme Shuukan Shounen Jump (Shueisha)
Tarafından Yüklendi:
Posted On
Şu tarihte
Okunma ?

Jujutsu Kaisen

Chú Thuật Hồi Chiến, Jujutsu Kaisen - Batalha de feiticeiros, Jujutsu Kaisen - Contiendas de brujería, Lanet Savaşları, Sorcery Fight, Магическая битва, Магічна битва, جوجوتسو كايسين, जादुई लडाई, มหาเวทย์ผนึกมาร (SIC), 呪術廻戦, 咒术回战, 咒術迴戰, 주술회전

Synopsis Jujutsu Kaisen

Bir çocuk… “doğru ölüm” için savaşır. Zorluklar, pişmanlık, utanç… İnsanların hissettiği olumsuz duygular günlük hayatımızda gizlenen lanetlere dönüşür. Lanetler tüm dünyaya yayılır; insanları korkunç bir talihsizliğe, hatta ölüme götürebilir. Dahası, lanetler yalnızca başka bir lanetle defedilebilir. Itadori Yuji sıradan bir lise hayatı yaşamakla birlikte çok büyük bir fiziksel güce sahiptir. Bir gün, lanetlerce saldırıya uğrayan bir arkadaşını kurtarmak için İki Yüzlü Hayalet’in parmağını yer ve laneti kendi ruhuna alır. Artık İki Yüzlü Hayalet ile aynı bedeni paylaşmaktadır. Büyücülerin en güçlüsü olan Gojo Satoru’nun yönlendirmesiyle, lanetlerle savaşan bir organizasyon olan Tokyo Büyükşehir Teknik Büyücülük Lisesi’ne kabul edilir. Böylece, bir laneti def etmek için lanete dönüşen çocuğun kahramanlık masalı; asla geri dönemeyeceği hayatı başlar.

UYARI! "Jujutsu Kaisen" başlıklı seri reşit olmayanlar için uygun olmayan şiddet, kan veya cinsel içerikleri içerebilir.

Bölüm Jujutsu Kaisen

Yorumlar

NSFW UYARISI
UYARI! "Jujutsu Kaisen" başlıklı seri reşit olmayanlar için uygun olmayan şiddet, kan veya cinsel içerikleri içerebilir.
Devam Et
Geri Dön
anime izle manga oku oshi no ko manga oku jujutsu kaisen manga oku chainsaw man manga oku