Karanlık?
Hell’s Paradise: Jigokuraku
Bookmark
Bu 51 kadar kişi takip ediyor.
8.1
Statü Tamamlanmış
Tip Manga
Yayınlandı 2018
Yapımcı KAKU Yuuji
Çizer KAKU Yuuji
Serileştirme Shounen Jump + (Shueisha)
Tarafından Yüklendi:
Posted On
Şu tarihte
Okunma ?

Hell’s Paradise: Jigokuraku

Heavenhell, Hell's Paradise, Hell's Paradise: Jigokuraku, Jigoku Raku (KAKU Yuuji), Paradition, Piekielny raj, Адский рай, جحيم الجنة, नर्कको स्वर्ग, สุขาวดีอเวจี, 地狱乐, 地獄楽, 지고쿠라�, 지옥락

Synopsis Hell’s Paradise: Jigokuraku

Korku bilmeyen kalpsiz bir suikastçı ninja olan “Boş Gabimaru”, anlamsız varlığını sona erdirecek kabiliyette bir celladın çıkıp çıkmayacağının merakıyla, günlerini idam edilmeyi bekleyerek geçirir. Ya da o öyle sanıyordu. Ta ki onu idam etmeye gelen kadın bir cellat olan Asaemon Sagiri, şaşırtıcı teklifiyle Gabimaru’nun yaşama umudunu yeniden ateşleyene kadar. Bütün suçlarından arınmış bir şekilde Şogunluğun muhafazasında eşinin yanına geri dönüp normal, mutlu bir evlilik yaşayabileceği vaadine karşılık, ölümsüzlük iksirinin bulunduğu gizem ve tehlikelerle dolu mistik bir adaya gitmesi ve birçok korkunç suçlu ile de mücadele etmesi gerektiği bu teklifi kabul eder. Böylece onları bekleyen eşi benzeri görülmemiş bir yolculuğa yelken açarlar!
UYARI! "Hell’s Paradise: Jigokuraku" başlıklı seri reşit olmayanlar için uygun olmayan şiddet, kan veya cinsel içerikleri içerebilir.

Bölüm Hell’s Paradise: Jigokuraku

Yorumlar

NSFW UYARISI
UYARI! "Hell’s Paradise: Jigokuraku" başlıklı seri reşit olmayanlar için uygun olmayan şiddet, kan veya cinsel içerikleri içerebilir.
Devam Et
Geri Dön
anime izle manga oku oshi no ko manga oku jujutsu kaisen manga oku chainsaw man manga oku